2014
Stúdiószínpad
19:00

Kamaszok

SÖT7 Fesztivál, Bethlen Téri Színház

Nagyszínpad
19:00

A kaukázusi krétakör

a nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka

Letölthető havi műsorfüzet
Nagyszínpad Studiószínpad
03.
19:00
Örkény István: Tóték

Latinovits Zoltán bérlet

04.
Sz
15:00
Örkény István: Tóték

Egressy Béni bérlet

05.
Va
15:00
A hattyúk tava

a Szentpétervári Balett Színház előadása

19:00
A hattyúk tava

a Szentpétervári Balett Színház előadása

07.
Ke
10:00
Grimm- Szőke: Az ördög három aranyhajszála

Csengey Dénes Kulturális Központ, Paks

14:00
Grimm- Szőke: Az ördög három aranyhajszála

Csengey Dénes Kulturális Központ, Paks

08.
Sz
10:00
Móra Ferenc: A didergő király

Móricz Zsigmond bérlet

15:00
Móra Ferenc: A didergő király

Janikovszky Éva bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

09.
Cs
10:00
Móra Ferenc: A didergő király

Szabó Lőrinc bérlet

14:00
Móra Ferenc: A didergő király

Bérletszünet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

19:00
Kamaszok

10.
10:00
Móra Ferenc: A didergő király

Bérletszünet

11:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

V. Kamaraopera Fesztivál előadása

19:00
Kocsis István: Tárlat az utcán

14.
Ke
10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15.
Sz
10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

17.
19:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Gárdonyi Géza bérlet - bemutató előadás

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

18.
Sz
19:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Hevesi Sándor bérlet

19.
Va
17:00
A Szederinda Néptáncegyüttes 30 éves gálaműsora

Rendezvény

19:00
Kocsis István: Tárlat az utcán

Klebelsberg Kultúrkúria, Budapest

21.
Ke
19:00
A kaukázusi krétakör

a nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka

19:00
Kamaszok

SÖT7 Fesztivál, Bethlen Téri Színház

22.
Sz
19:00
Örkény István: Tóték

Eszterházy Károly bérlet

23.
Cs
18:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Dobó István bérlet

24.
11:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Bérletszünet

19:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Pedagógus bérlet

25.
Sz
19:00
Örkény István: Tóték

Illyés Gyula bérlet

19:00
GG Tánc Eger: Carnations and Roses

26.
Va
15:00
A miniszter félrelép

Bánfalvy Stúdió

19:00
A miniszter félrelép

Bánfalvy Stúdió

27.
19:00
Barokk varázs

Filharmónia bérlet

28.
Ke
19:00
Dale Wassermann - Mitch Leigh - Joe Darion: La Mancha lovagja

Zenthe Ferenc Színház, Salgótarján

29.
Sz
18:00
Örkény István: Tóték

Jászai Mari bérlet

30.
Cs
18:00
Örkény István: Tóték

Petőfi Sándor bérlet